5 (100%) 1 vote

Výhody, ktoré pramenia z pravidelného cvičenia a aktívneho životného štýlu sú väčšinou zrejmé. Upevňujeme si tak nielen kondíciu a fyzičku, ale aj svoje zdravie, čo sa môže prejaviť hlavne v neskoršom veku. Nie vždy sa však radujeme len z takýchto „vznešených“ výhod.

Viete si predstaviť športovkyňu v niečom inom ako v legínách?

Vyšportované dámy určite teší fakt, že sa prakticky nemusia obmedzovať pri výbere vhodného oblečenia. Netrápi ich prebytočný tuk a tak nemusia zakrývať žiadne nedostatky. Ak ste posledné mesiace tvrdo pracovala na svojej postave a teraz ste vo fáze obmieňania šatníka, môžete túto výhodu naplno využiť aj vy.

Okrem iného to znamená, že už nemusíte nosiť len voľné dámske nohavice, ale môžete aj vy podľahnúť čaru legín tak ako množstvo žien za posledné roky. Ako sa hovorí, legíny hovoria pravdu a aká je pravda o vás? Že máte dokonale vypracované spodné partie, za ktoré sa rozhodne nemusíte hanbiť. Bez obáv tak môžete nosiť legíny nielen na športovanie, ale tie elegantnejšie aj do spoločnosti.

Pri výbere vhodného topu nemusíte dávať pozor nato, či náhodou nie je moc obtiahnutý

A aké topy vyniknú na športovkyniach? Najlepšie ukážete drinu v posilňovni sexy crop topom, ktorý ukáže váš vydretý sixpack. A ak patríte k dámam, ktoré sa neboja cvičiť ruky, zaguľatené ramená skvelo vyniknú v topoch na ramienka, či tých bez ramienok.

Ak naviac bude mať váš top aj výrazný výstrih, muži nebudú vedieť, kam sa skôr dívať. Obzvlášť, ak ste ako množstvo fitnesiek absolvovala augmentáciu pŕs. Ak však netúžite alebo skrátka nie je počasie na odhaľovanie kože, ale zároveň chcete, aby na vás bolo vidno, že šport vám nie je cudzí, kľudne si môžete dať aj rolák. Ak bude poriadne obtiahnutý, dokonale zvýrazní každú krivku na vašom vypracovanom tele.

Zdroj obrázka:

Autor: fizkes / Shutterstock.com