5 (100%) 1 vote

Viete, ktorá je najvzácnejšia tekutina na svete? Nie, nie je to ropa, ale niečo, čo máme každý už od narodenia, krv. Okrem toho, že jej výraznejšia strata je život ohrozujúca, aby bol človek skutočne zdravý, musí byť aj jeho krv v dobrom stave.

Idete na odber krvi? Majte perfektné výsledky

To treba v prvom rade docieliť zdravou a vyváženou stravou. Avšak nájdu sa ľudia, ktorí z akýchkoľvek príčin jednoducho nemajú zo stravy dostatočný prísun vitamínov a minerálov. Pre nich sú vhodné rôzne výživové doplnky, ktoré tieto nedostatky „vykrývajú“.

Takýmto doplnkom je aj DuoLife My Blood Moja Krv 750ml. Ten je špeciálne prispôsobený potrebám (nielen) tých ľudí, ktorí si chcú udržiavať zdravý krvný obraz. Ako k tomu napomáha? Svojim zložením, v ktorom kombinuje výťažky z ovocia a zeleniny a taktiež rôzne potrebné vitamíny a minerály. Pomáha tak udržiavať v norme morfologické výsledky, podporuje antioxidačné procesy a regeneráciu organizmu.

Je váš organizmus maximálne vyčerpaný? Dodajte mu dávku energie

Nedostatok živín nemusí byť len prejav nesprávneho fungovania organizmu. Stačí na to zvýšená fyzická, či psychická námaha a dopyt organizmu po živinách prudko rastie. Ak ich nedoplníte, ovplyvní to vaše krvné parametre vrátane stavu a počtu bielych a červených krviniek.

V takomto prípade príde vhod „tekutá energia“ v podobe výživového doplnku DuoLife Chlorofil 750ml. Ten pomáha udržiavať dobrú kondíciu, energiu a vitalitu, takže sa hodí ľuďom, ktorí sú nielen fyzicky, ale aj psychicky vyčerpaní napríklad kvôli chronickému stresu.

To všetko a omnoho viac vďaka rastlinným extraktom z lucerny, chlorely a jačmeňa. Na podporu zdravotných účinkov týchto extraktov slúži mätový olej a chlorofylín. Áno aj mätový olej toho robí viac ako len dodáva arómu.

Zdroj obrázka:

Autor: Yuriy Maksymiv / Shutterstock.com