5 (100%) 1 vote

Dostaňte sa na hokejové zápasy najlepších mužstiev NHL

 

Snom každého mladého začínajúceho hokejistu je prestup do zahraničnej hokejovej ligy. Napriek tomu, že financovanie športu je také, aké je, stále máme dosť športových talentov, ktoré nám budú v budúcnosti robiť dobré meno. Konkrétne v hokeji nám robia dobré meno títo chlapci : Tomáš Tatar, Zdeno Chára, Richard Pánik, Erik Černák a iní hokejisti, ktorí pôsobia v najlepšej hokejovej lige sveta – v NHL.

 

Ak ste fanúšikom tejto hokejovej ligy, nechceli by ste si pozrieť zápasy tímov pôsobiacich v NHL?

 

New York Rangers

 

Mesto New York patrí k najznámejších mestám v USA. Nielenže je turisticky vyhľadávaným mestom, ale v tomto meste pôsobia dva hokejové tímy hrajúce v najvyššej hokejovej lige NHL. Sú to tímy New York Rangers a New York Islander. Známejší je ale prvý menovaný tím, v ktorom kedysi pôsobil aj náš obľúbený hokejista Marián Gáborík (prestúpil do tímu v roku 2009).

Túto sezónu hrá tento tím dobrý hokej a ak by ste chceli vidieť zápas tohto tímu a zháňate lístky na New York Rangers, skúste ich hľadať na web stránke hokejtour.sk.

Dostaňte sa na hokejové zápasy najlepších mužstiev NHL

Chicago Blackhawks

 

Vedeli ste, že práve tento tím je jeden zo šiestich tímov, ktoré sa podieľali na založení NHL? Spolu s Bostonom, Torontom, Montrealom, New Yorkom Rangers a Detroitom sa podieľali na založení najobľúbenejšej hokejovej ligy sveta a môžeme im byť za to vďační.

 

Chicago je skvelým tímom. Je šesťnásobným držiteľom Stanleyho pohára a vstupenky na Chicago Blackhawks sa predávajú ako teplé rožky. Pôsobili v ňom títo slovenskí hokejisti: Marián Hossa, Tomáš Kopecký, ale aj Michal Handzuš. Všetci s ním získali najcennejšiu trofej, akú môžu tímy v NHL získať.

Dostaňte sa na hokejové zápasy najlepších mužstiev NHL

Dostaňte sa na hokejové zápasy najlepších mužstiev NHL, medzi ktoré patria aj tieto dva spomínané tímy. Navštívte web stránku hokejtour.sk a zajednajte si zájazd na zápasy svojich obľúbených tímov.