Rate this post

Rebriny sú viacúčelové pomôcky na cvičenie celého tela. Najviac sa využíva na rozcvičku či strečing. Oceníte to pri každom tréningu. To isté nájdete aj v posilňovni, ale Vy ich môžete mať aj doma. Nemusíte čakať, kým niekto odíde zo stroja, na ktorom chcete cvičiť. Vyberiete si radšej bežecký pás alebo rebrinu?

Čo sú rebriny?

Ide o fitness pomôcky, vďaka ktorým budete dokonale posilňovať hoci aj celý rok, posilníte najmä brušné svaly. Hornú časť tela precvičíte, keď uprednostníte kombináciu univerzálnych topánok, lavičku alebo použijete závesné bradlá alebo hrázd.

Rebriny sa upevňujú na stenu. Maximálna hmotnosť záťaže je 130 kg. Tento univerzálny nástroj na posilňovanie a hodí nielen na doma ale aj do posilňovne či fitness centra.

rebriny

Výhody rebrín

  • Žiadne presúvanie do posilňovní
  • Žiadne preplnené miestnosti
  • Zaberú málo miesta
  • Pomerne lacná záležitosť
  • Zvládnete kompletný posilňovací tréning

Aké druhy rebrín poznáte?

  • Drevené rebriny, tie sú najčastejšie využívané v priestoroch telocvične, ale ľudia ich majú aj v bytových priestoroch. Stali tou najžiadanejšou pomôckou na cvičenie. Vyrábajú sa z rôznych druhov dreva rôznej šírky.
  • Kovové rebriny sú obohatené o hrádzu, rebríky a lavicu

Kde kúpite rebriny?

Veľký výber rebrín na jednom mieste nenájdete v žiadnom bežnom kamennom obchode s fitness náradím či vybavením. Ak by ste sa nechceli uspokojiť s obmedzeným výberom, ktorý ponúka len základné modely rebrín, odporúčame siahnuť po možnostiach cez internet. E-shopy sa venujú tejto téme, a môžeme povedať, že ich je naozaj dosť.

Najlepšie rebríny

Určite sa však neorientujte len podľa ceny, oveľa dôležitejšie je nájsť internetový obchod s kvalitnými službami, rýchlym dodaním a čo najširším sortimentom. Tieto podmienky najlepšie spĺňajú len overené e-shopy.

A aké sú tie najpredávanejšie?

Sú rebriny Vašou obľúbenou pomôckou na cvičenie? Povedzte nám o tom v komentári!