Rate this post

Tenisky v dnešnej dobe asi až príliš upútali pozornosť. Každý z nás už riešil problém, keď hľadal tenisky, či už nevedel aké si ma kúpiť alebo hľadal tie najlepšie tenisky. Či už hľadal to najväčšie pohodlie, farebné prevedenie alebo bol skrátka prieberčivý, ale nakoniec si aj tak našiel to svoje.

Ako nosiť tenisky

Biela predsa ide takmer ku každému typu oblečenia. Nosí sa takmer stále a takmer všade. Dá sa pekne kombinovať hoci aj ku obyčajným džínsom či sukni. S midi sukienkou taktiež vyzerajú super.

tenisky

Či pracovný outfit alebo elegantný, na biele tenisky sa môžete spoľahnúť. Dokonale ladia aj s kabátmi, tak smelo do toho. Nezabudnite do svojho šatníka zakúpiť minimálne jedny, a aké? Biele!Či už športujete a bicykel je pre Vás lepší dopravný prostriedok, taktiež zabodujete.

Štýlové pánske tenisky Urban Classic

Keď nechcete biele tak potom…

Bola zima, zimné časy, a Vy ste nosili len čierne? Chyba! Veď farieb ste sa nemuseli báť, pretože všetky farebné sú druhou možnosťou, ktorú počas sychravých dní využiť, takisto nimi na ulici upútate. Tak vystúpte z radu a obujte si svoje obľúbené tenisky častejšie ako doteraz. Veď aj napríklad ružové vedia upútať a prinesú do toho Vášho outfitu farbu. A deň je hneď krajší.

Ani tenisky, ktoré sú podľa Vás až príliš farebné a odvážne, sa nemusíte báť kombinovať. Oblečte si k nim sukňu jednofarebnú či vzorovanú. Sukňa môže byť aj krátka, dlhá alebo midi, a tak vždy budete vyzerať tip top. Ak bude vonku trochu teplejšie a slnko sa na Vás počas dňa trošku usmeje, vôbec nebude krokom vedľa ak si zvolíte k tomuto outfitu bundičku.

Štýlové dámske tenisky Vans Slip-On
tenisky

Obľúbené značky

Nike Air Huarache

Tak tieto tenisky si v poslednej dobe vyžadujú až príliš veľkú pozornosť a to nielen na Slovensku, v Česku, ale aj v iných krajinách. Ide o najdostupnejšie prevedenie. Je to najúspešnejším prevedením za posledné obdobie.

tenisky

Adidas ZX FLUX

Sú pohodlné a dizajnové a cenovo konkurujú Nike bratrancovi Roshe Run. Výhodou oproti tejto značke je fakt, že Roshes sa stali každodoennou obuvou miestnych fasionistas, bad hoes a futbalistov. Zaujmú klasickým retro lookom.

Adidas Stan Smith

Suverénne najlepšie adidasky doteraz. Aj v minulosti boli veľmi obľúbené. Osvojili si ich aj hviezdy ako Kanye West alebo Pharell Williams. Je po nich veľký dopyt a v obchodoch sa za nimi len tak zapráši.

Veľa iných značiek obľubujú viacerí. Veľa značiek, veľa vzorov, veľa tenisiek. Stačí si len vybrať.

Vlastníte tenisky, ktoré pravidelne dopĺňajú Váš outfit? Ktoré to sú? Zanechajte nám komentár!