Rate this post

Vyskúšajte online tipovanie a stavte si na svoj obľúbený tím hráčov

 

Tipovanie športových výsledkov bolo kedysi realizovateľné len v stávkových kanceláriách. V súčasnosti v dobe internetu si môžete staviť na konkrétny zápas aj cez internet. Čo sa týka budúcnosti, je veľká pravdepodobnosť, že kamenné stávkové kancelárie zaniknú a online tipovanie bude najobľúbenejšie.

Vyskúšajte online tipovanie a uvidíte, že sa vám takéto tipovanie určite zapáči.

 

Hokej – najobľúbenejší kolektívny šport

 

Medzi najobľúbenejšie športy nielen na Slovensku, ale aj vo väčšine štátov Európy a v USA, patrí aj hokej. Budúci rok (rok 2019) budú u nás aj Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Budete mať možnosť si tieto zápasy nielen pozrieť, ale budete mať možnosť tipnúť si kto vyhrá Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Veľkými favoritmi budú tieto mužstvá – Rusko, Švédsko a Kanada.

Vyskúšajte online tipovanie a stavte si na svoj obľúbený tím hráčov

Skúste si tipnúť výsledok nejakého hokejového zápasu. Tipovanie hokejových zápasov bude zábavné, to sa nemusíte báť. Možno sa vám podarí dobrý tip a zarobíte si nejakú finančnú hotovosť.

 

Zatiaľ si však môžete tipovať, ako dopadnú zápasy v NHL, KHL, ale aj kto vyhrá tieto dve najznámejšie hokejové ligy. Uvidíme, ako dopadne najmä náš zástupca v KHL. Aj keď začiatok sezóny belasých nebol bohvieaký, koniec sezóny je ešte ďaleko. Vladimír Országh je kvalitný tréner a Slovan to s ním môže dotiahnuť ďaleko.

 

Tenis – najobľúbenejší individuálny šport

 

Mená ako Dominika Cibuľková, Magdaléna Rybáriková, Lukáš Lacko, Martin Kližan, Anna Karolína Schmiedlová vám predstavovať asi ani nemusíme. Sú to naši vynikajúci tenisti/ tenistky, ktorí/ ktoré prerazili aj v rebríčku ATP/ WTA.

Vyskúšajte online tipovanie a stavte si na svoj obľúbený tím hráčov

Ak sa vám zapáčilo stávkovanie, pozrite si najbližšie zápasy a skúste si tipnúť, kto vyhrá daný súboj. Tipovanie tenisových zápasov vás určite bude baviť! Prečo si nestaviť na istého víťaza Novaka Djokoviča, Rafaela Nadala alebo Rogera Federera?

 

Vyskúšajte online tipovanie cez doxxbet.sk a už nikdy nebudete musieť chodiť do kamenných stávkových kancelárií a stáť v rade.